Wolontariat- pomoc dla Pani Patrycji

Drodzy Absolwenci i Studenci AWF Katowice ! Zapraszamy chętne osoby do wzięcia udziału w wolontariacie w okresie maj-październik 2022. Pani Patrycja ma 21 lat i zmaga się z czterokończynowym mózgowym porażeniem dziecięcym.

19.03.2022

Wolontariat "Słonecznik" w MOPS Katowice

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w wolontariacie w ramach programu "Słonecznik".

Zapisy na wolontariat Hunt Run już ruszyły!

W tym roku pierwsze biegi odbędą się na terenie term Gorący Potok.

06.11.2021

Szkolenie MSP Pakt w ramach wolontariatu

Drodzy Studenci Fizjoterapii, zapraszamy Was do skorzystania ze szkoleń w ramach wolontariatu, które organizuje MSP-Pakt.

Program Projektor- Warsztaty z wyzywaniem

Co dałoby Wam uczenie się jazdy na rowerze, pływania czy zarządzania w teorii ? Teoretyczna wiedzę – tak, ale nie umiejętności ! Jeśli w przyszłości chcecie w swojej wymarzonej pracy być osobami pewnymi siebie, znającymi własne możliwości i mocne strony – uczcie się poprzez doświadczenie. Zrealizujcie projekt społeczny z Programem Projektor i pochwalcie się tym w CV !

Zostań wolontariuszem Mistrzostw Świata Sztafet Silesia 21

Drodzy Studenci i Absolwenci AWF Katowice ! Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w wolontariacie podczas Mistrzostw Świata Sztafet Silesia 21, które odbędą się w majówkę na Stadionie Śląskim. Na Wydarzeniu obecnych będzie około 1000 zawodników - dlatego potrzeba ogromnego wsparcia, dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz by wszystko było zapięte na ostatni guzik.