Zostań Cichociemnym nowej generacji

Akademickie Biuro Karier AWF Katowice oraz Jednostka Wojskowa GROM im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu „Zostań Cichociemnym nowej generacji", na którym uczestnicy poznają historię, tradycje oraz możliwości rozwoju w ramach służby w Jednostce Wojskowej GROM.

21. edycja Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce. W bieżącej edycji ponad 50 najlepszych krajowych i międzynarodowych spółek oferuje prawie 120 staży w 15 miastach, m.in. Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Krakowie Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Sopocie, Warszawie czy Wrocławiu. W niektórych firmach przewidziana jest także praca zdalna lub hybrydowa.

Zostań pośrednikiem finansowym jako student!

Już w najbliższą środę - 17 maja zapraszamy na Nową halę na stoisko informacyjno-rekrutacyjne OVB Polska, firmy świadczącej usługi w zakresie doradztwa finansowego oraz ubezpieczeniowego.

SUPKID - Jak wspierac młodego sportowca

Hej, studenci! Już w najbliższą środę zapraszamy Was na spotkanie z przedstawicielami Academii Espanola, którzy opowiedzą o warunkach zatrudnienia w międzynarodowych projektach oraz pracy jako trener piłki nożnej lub trener zajęć ogólnorozwojowych.

Zostań wolontariuszem Dom Aniołów Stróżów

Zaangażowanie to najpiękniejsza rzecz, którą można dać drugiej osobie. Możesz zrobić coś naprawdę dobrego. Nam wciąż brakuje rąk do pracy – może Ty szukasz miejsca, w którym będziesz naprawdę potrzebny? Można nam pomóc na wiele sposobów.

SUMMER INTERNSHIP IN USA

Szukasz stażu/pracy na okres lata 2024? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i jednocześnie podróżować? Właśnie rozpoczął się kolejny sezon rekrutacyjny na 3-miesięczny płatny staż w Stanach Zjednoczonych z Southwestern Advantage Poland !