21. edycja Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce. W bieżącej edycji ponad 50 najlepszych krajowych i międzynarodowych spółek oferuje prawie 120 staży w 15 miastach, m.in. Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Krakowie Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Sopocie, Warszawie czy Wrocławiu. W niektórych firmach przewidziana jest także praca zdalna lub hybrydowa.

SUMMER INTERNSHIP IN USA

Szukasz stażu/pracy na okres lata 2024? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i jednocześnie podróżować? Właśnie rozpoczął się kolejny sezon rekrutacyjny na 3-miesięczny płatny staż w Stanach Zjednoczonych z Southwestern Advantage Poland !

Ogólnopolski konkurs "Googlowanie? Lubię to!".

Zwycięzcy odbędą 3-miesięczny, płatny staż w agencji marketingu internetowego Afterweb (do wyboru stacjonarny lub zdalny). Doświadczenie będzie można zdobyć na stanowisku Copywriter SEO, Junior SEO lub Junior Google Ads Specjalist. Najlepsi stażyści otrzymają szansę na stałe zatrudnienie.

02.11.2023

Pokolenie Z zmienia świat! Wzmacniaj postawę obywatelską wśród dzieci z Programem PROJEKTOR!

Rekrutacja wolontariuszy do XIX edycji Programu PROJEKTOR już ruszyła, by z pomocą studentów wspierać dzieci z małych miejscowości. Wolontariat, napędzany siłą zmian pokolenia Z, poświęcony jest budowaniu aktywności obywatelskiej. Zaangażowanie społeczne i pielęgnowanie wrażliwości to centrum potrzeb współczesnego świata oraz najmłodszych. Teraz, mocno jak nigdy wcześniej, czujemy, że mamy wpływ. Dlatego warto zostać wolontariuszem!

Project Arizona 21.10-29.11.2023- program dla przyszłych liderów

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości zaprasza osoby młode (do 30 roku życia) do udziału w programie dla przyszłych liderów- Project Arizona.