Praca i podróże (Stany Zjednoczone)- spotkanie z Alliance Abroad- 10 maja 19:00 (webinar), 16 maja spotkanie stacjonarne (AWF Katowice)

Darmowy webinar- 10 maja 19:00

Spotkanie w AWF Katowice- 16 maja

Szukasz pracy wakacyjnej i marzysz o podróży do USA? A może chcesz poprawić swój angielski? Aplikuj do Work and Travel! To program, który umożliwia studentom z całego Świata wyjazd do Stanów Zjednoczonych na 2-4 miesiące, zapewniając legalną pracę i podróże po zakończonym kontrakcie. Celem programu Work and Travel jest umożliwienie studentom z całego świata przybliżenie amerykańskiej kultury, co staje się możliwe także poprzez podjęcie legalnej pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Jest szansą na zawarcie międzynarodowych przyjaźni oraz poprawę znajomości języka angielskiego poprzez konieczność ciągłego posługiwania się nim. Należy pamiętać, że nie jest to program typowo zarobkowy, ponieważ praca ma tylko pomóc w realizacji założeń (czytaj: marzeń o wielkiej przygodzie w USA).

Zastanawiasz się, czy nasz program jest dla Ciebie?

Jeśli:

• jesteś studentem studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • cechuje Cię samodzielność i odwaga
    …to możesz wziąć udział w Work and Travel. Pracuj i odkryj USA!

Poznaj Amerykę w sposób nieznany zwykłym turystom!
Spotkaj się z Alliance Abroad – sponsorem wizy J-1

1. Webinar: 10 maja 2023, 19:00 Platforma Zoom

• Jak wyjechać na wakacje życia- Work & Travel
  • Jak zdobyć doświadczenie zawodowe w USA- Internship and trainee

Link do zapisów:

2. Spotkanie stacjonarne w AWF Katowice-16 maja 2023, 9:00-16:00

Stoisko promocyjne- Nowa Hala, hol I piętro, godz. 9:00-16:00
Wykład dotyczący programów: Nowa Hala, parter, sala 145, godz. 11:00-12:00

Mile widziani Studenci i inne młode osoby. Przedstawiciele Firmy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące programów i będą mieli dla Ciebie świetne gadżety!

Dowiedz się więcej o programach już dziś: