Projekt POWER 3,5- bezpłatne doradztwo zawodowe- kierunek Sport II i III rok

Drodzy Studenci, ruszyła uzupełniająca rekrutacja do programu POWER 3,5 "Kształcenie kadr dla sportu. Zintegrowany program uczelni" realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego przy współudziale środków z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Targi Edukacji i Pracy 30.03.2023 Jastrzębie Zdrój

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu Zdroju oraz Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego zapraszają na Targi Edukacji i Pracy.

15.03.2023

Wojskowe Targi Służby i Pracy- Mysłowice, Centralne Centrum Pożarnictwa, 17-18 marca godz. 09:00-18:00

Już w najbliższy piątek oraz w sobotę (17-18 marca) w godzinach 09:00-18:00 będą miały miejsce pierwsze Wojskowe Targi Służby i Pracy organizowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji i Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych.

01.03.2023

Konferencja „Ocean możliwości - perspektywy rozwoju dla młodych"- 21 marca 11:00-15:00

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego w ramach inicjatywy „Blue Generation Project" finansowanej z Funduszy Norweskich i EOG zaprasza na konferencję „Ocean możliwości - perspektywy rozwoju dla młodych".

Fundacja Aktywności Zawodowej- Ogólnopolski Projekt Inspiratorium Kariery II

Ruszyła rejestracja do Ogólnopolskiego Projektu Inspiratorium Kariery II realizowanego przez Fundację Aktywności Zawodowej ze środków PFRON.

Biuro Podróży Grecos Sp. z o.o.- oferty pracy i nagranie z prezentacją

Przypominamy o możliwości aplikowania na oferty Biura Podróży Grecos Sp. z o.o.