Młodzieżowa Akademia Kompetencji

Młodzieżowa Akademia Kompetencji to bezpłatny zjazd, podczas którego zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu kompetencji przyszłości, kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów, tworzenia i realizacji projektów oraz promocji organizacji i inicjatyw. Będziesz mieć okazję do nawiązania relacji z innymi młodymi, otwartymi i kreatywnymi ludźmi równie bardzo zaangażowanych w działanie organizacji młodzieżowych.

Rekrutacja bez tajemnic czyli jak odnieść sukces na rozmowie rekrutacyjnej

Z początkiem semestru rozpoczęliśmy szerszą współpracę z firmą Decathlon. Zapraszamy na pierwsze nasze wspólne wydarzenie już 15 listopada 2023 roku.

31.07.2023

Powiatowa Akademia Kompetencji "Babie Lato"- 28 sierpnia-8 września 2023- PUP w Będzinie

Starosta Będziński Pan Sebastian Szaleniec i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Pan Wojciech Olesiński zapraszają na "Babie Lato", czyli Powiatową Akademię Kompetencji.

26.07.2023

Dzień Mundurowy " Mundur dla każdego!" 29 lipca (sobota) od 14:00, halo!Rybnik

Planujecie rozpocząć karierę w wojsku? A może chcecie również poznać podstawy pierwszej pomocy, czy też nauczyć się strzelać? Jeśli tak, to już w tę sobotę (29 lipca od godz. 14:00 ) w Rybniku odbędzie się Dzień Mundurowy pt.: "Mundur dla każdego".

24.07.2023

Letnie Targi Pracy i Edukacji, Caritas Archidiecezji Katowickiej- 3 sierpnia (czwartek) 10:00-13:00 (Uniwersytet Śląski, Wydział Teologiczny)

Caritas Archidiecezji Katowickiej oraz Biuro Wysokiego Komisarza ds. Uchodźców UNHCR zapraszają na Letnie Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 3 sierpnia (czwartek) między 10 a 13 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Jordana 18, piętro 4.

12.07.2023

Bezpłatny webinar ""Sztuczna inteligencja w życiu pracownika- wyłącznie zagrożenie, czy jednak szansa?" 13 lipca , godz. 13:30

Już jutro (13.07.) o godz. 13:30 odbędzie się bezpłatny webinar pt. "Sztuczna inteligencja w życiu pracownika- wyłącznie zagrożenie, czy jednak szansa?"